לא מן הסתם, המילה בוהימי מתייחסת לאדם שחי חיים בלתי שגרתיים, בעל רוח חופשית ואינדיבידואל בבחירות שלו. וכך הגענו לסגנון עיצוב עם הרבה שיק, צבע ואופי. אז בואו נצלול לטיפים…

1. בלי חוקים
החלק הכי מרגש בעיצוב חלל בסגנון כזה, שהוא לא מחייב אותך להיצמד לכל מיני ״חוקים״ …
ומה נהדר יותר מהחופש והיצירתיות לשלב תקופות, צבעים, חומרים ואפילו סגנונות?!
והנה בשבילך, בית חובק עולם, מתועש משהו שמשופע בעבודות בברזל ומתכת בתכנון אישי, פרטי וינטאג׳ מקוריים שנקנו בשווקים ובחנויות יד שניה בארץ וריהוט רטרו חדש מיובא. ואיך לא, ספרים ישנים עם כריכה קשה וריח של פעם, תמונות שונות ואקססוריז מכל הבא ליד והלב. כל מה שאתם אוהבים בבית שלכם.

2. לא לפחד מבחירת צבעים אמיצה ואפילו מנוגדת
כחול וירוק הם צבעים "שכנים" וקרים. השטיח הישן והמעוטר בכחול, הכורסאות החטובות בירוק גאומטרי ומזנון הקר והמתכתי באפור/כחול שתוכנן במיוחד לבית זה, כולם נותנים במה לצבעים החמים והמנוגדים מהחום-כתום ועד לבורדו שעוטפים את חלל המגורים.
הבריקים הניו-יורקיים בחיפוי הקיר המרכזי, ספת העור העשירה ושולחנות הצד והקפה כולם ניגודים אך, ניגודים משלימים שיוצרים בית.

3. הרמוניה של חומרים – ישן וחדש, יקר וזול
אין מחיר לחן ולאופי שמוצאים בפריטים ישנים. ולפעמים מוצאים אותם במחירי מציאה. וזה בדיוק הדבר שיבדל אתכם בבחירות מן האחרים. ההתאהבות הזו! אם אתם אוהבים אותו הוא ימצא את המקום הנכון בבית שלכם!
כמו השולחן צד הישן עם הגימורים של פעם שאותר בפינה של חנות נידחת, ולצדו נח לו הדום מודרני עכשווי. כולם מעניקים לנו את התחושה שהפריטים נאספו עם הזמן. ומה עוד, שטיח צמר עתיק בעבודת יד שנשטפו ממנו צבעיו העזים המקוריים אשר נצבע מחדש באינדיגו עשיר מהווה מסגרת נפלאה לכורסאות המודרניות ולספת העור החדשים.

וכך, זימנו עבורכם את הבית הנהדר עם שיק בוהימי, אופי וחן שמעוצבים באופן יוצא דופן בנוף הישראלי.